Békés vármegye délnyugati végében, a Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság adott otthont február utolsó hetén az ötnapos DAA Plusz képzésnek. A Mezőhegyesi Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium I-es előadójában az állattenyésztés digitalizációjáról tudtak meg sok hasznos információt a résztvevő szaktanácsadók.
A kapcsolódó tartalmakat, videókat és képeket itt, a DAA Plusz Mezőhegyes: a mezőgazdaság digitális átállását támogató szaktanácsadók képzése esemény aloldalra töltöttük fel, nézd meg ezeket!

Az ötödik alkalommal, a pénteki napon a résztvevők az élelmiszeriparban történő kockázatelemzésbe, az előforduló veszélyekbe, valamint az élelmiszeripari, állattenyésztési, illetve növénytermesztési nyomonkövetésbe kaptak betekintést. Posgay Miklós, a Széchenyi István Egyetem Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kar Élelmiszertudományi Tanszék egyetemi adjunktusa előadásában több fontos részterületről is beszámolt.

A délutáni etapban Vatai Krisztina szolgáltatásmenedzsment vezető előadásában a GS1 működéséről, a vonalkódokról, illetve a gyakorlati nyomonkövetésről kaptak tájékoztatást a résztvevő szaktanácsadók a DAA Plusz mezőhegyesi képzésén.
